Zakres usług i specjalizacje

Oferujemy rzetelne porady prawne. Nasze specjalizacje to m.in.: obsługa prawna przedsiębiorstw, odszkodowania,
prawo cywilne, rodzinne, medyczne, prawo nieruchomości, prawo karne, prawo zamówień publicznych,
prawo pracy, prawo spadkowe, prawo spółdzielcze, transport i prawo przewozowe, zasiedzenia, podział majątku, zachowek.

Skorzystaj z darmowej wyceny. Dołącz do grona zadowolonych klientów.


  Porady prawne – Specjalizacje

  Wieloletnie doświadczenie Kancelarii Radców Prawnych Delipacy & Cedro-Łosak i Wspólnicy (z siedzibą w Kielcach), specjalistyczna wiedza zespołu a także nasze szerokie oraz wszechstronne zainteresowania zaowocowały tym, że klienci mogą liczyć na fachowe usługi z zakresu wielu dziedzin prawa. Oferujemy rzetelne porady prawne. Nasze specjalizacje to m.in.: obsługa prawna przedsiębiorstw, odszkodowania, prawo cywilne, rodzinne, medyczne, prawo nieruchomości, prawo karne, prawo zamówień publicznych, prawo pracy, prawo spadkowe, prawo spółdzielcze, transport i prawo przewozowe. W zależności od tego, w zakresie jakiej ze specjalizacji mieści się sprawa, z którą chcieliby Państwo się do nas zwrócić, zapraszamy do zapoznania się z ich opisami.

  Każda z wymienionych kategorii (umieszczonych poniżej) jest dokładnie opisana i zawiera wszystkie usługi świadczone w ich ramach. Jesteśmy w stanie udzielić porad prawnych z tak naprawdę każdej dziedziny prawa. Dużą popularnością cieszą się oferowane przez nas Pakiety, dzięki którym możesz uzyskać fachowe porady prawne również drogą mailową bądź telefoniczną. Jest to znaczne udogodnienie, które doceniły osoby mieszkające w znacznej odległości od Kielc, gdzie mieści się główna siedziba Kancelarii Radców Prawnych Delipacy & Cedro-Łosak i Wspólnicy.

  Fachowe doradztwo prawne

  Kompleksowość naszych usług oznacza, że firmy i osoby fizyczne, które zdecydują się skorzystać z usług naszej kancelarii z Kielc, zostaną otoczone fachową opieką prawników na wszystkich etapach postępowania sądowego, a także przed i po nim. Nasza kompleksowa oferta obejmuje porady prawne, pomoc w przygotowywaniu wszystkich niezbędnych aktów i dokumentów a także ogólną dbałość o to, aby wszystko, co związane z daną sprawą, zostało dopięte na ostatni guzik.

  Nasz cel to osiągnięcie rezultatów zgodnych z wolą naszych klientów, dlatego korzystamy z wiedzy i zebranego doświadczenia w taki sposób, by być jeszcze skuteczniejszym zespołem. Główna siedziba Kancelarii Radców Prawnych Delipacy & Cedro-Łosak i Wspólnicy mieści się w Kielcach, ale posiadamy także filię w Daleszycach. Naszej wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu zaufało wielu klientów z całej Polski.