Zespół

Przyjmujemy i prowadzimy tylko sprawy z zakresu dziedzin prawa, w których
mamy doświadczenie i na których się dobrze znamy.

radca prawny Kielce, adwokat Kielce, Mariusz Delipacy

Mec. Mariusz Delipacy

Radca prawny, mediator sądowy, inspektor ochrony danych osobowych Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wpisany na listę radców prawnych w Okręgowej Izby Radców Prawnych w Kielcach. Specjalizuje się w postępowaniach sądowych z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i administracyjnego, zamówień publicznych. Prowadzi stałą obsługę prawną firm w formie spółek handlowych oraz jednoosobowych działalności gospodarczych, obsługuje jednostki samorządu terytorialnego, jednostki organizacyjne, zakłady budżetowe , jednostki skarbu państwa.

Dotychczas świadczył pracę m.in. w Świętokrzyskiej Izbie Lekarskiej w Kielcach, Świętokrzyskim Oddziale Regionalnym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Miejskim Zarządzie Dróg w Kielcach.

radca prawny Kielce, adwokat Kielce, Beata Cedro-Łosak

Mec. Beata Cedro-Łosak

Radca prawny, mediator sądowy, Sekretarz Okręgowej Izby Radców Prawnych w Kielcach, członek Krajowej Rady Radców Prawnych.

Absolwentka Wydziału Prawa i Ekonomii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego ze specjalizacją ekonomika inwestycji i nieruchomości. Wpisana na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Kielcach.

Specjalizuje się w postępowaniach sądowych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, prawa pracy. Prowadzi stałą obsługę prawną firm w formie spółek handlowych oraz jednoosobowych działalności gospodarczych, obsługuje jednostki samorządu terytorialnego, jednostki organizacyjne, zakłady budżetowe , jednostki skarbu państwa.

Dotychczas świadczyła pracę m.in. w Regionalnej Izbie Obrachunkowej w Kielcach, Świętokrzyskim Oddziale Regionalnym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Urzędzie Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego

Interesuje się: motoryzacją

Tomasz Beszterecha

aplikant radcowski Tomasz Beszterecha

Aplikant radcowski, Pełnomocnik Zarządu ds. Zarządzania systemami jakości, Audytor. Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Zarządzania Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach ze specjalizacją sądową. Wpisany na listę aplikantów radcowskich w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Kielcach. Specjalizuje się w postępowaniach sądowych z zakresu prawa cywilnego, handlowego i gospodarczego. Prowadzi doraźną obsługę prawną firm w formie spółek handlowych oraz jednoosobowych działalności gospodarczych jak również zakładów budżetowych i jednostek skarbu państwa. Dotychczas świadczył pracę w firmach przemysłowych w branży energetycznej i motoryzacyjnej m.in.: K-H Engineering Ltd, VANSTAR, DP Cleantech Sp. Z o.o. jak również w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim i Starostwie Powiatowym w Jędrzejowie. Biegle posługuje się językiem angielskim. Pasjonuję się muzyką gitarową.

Oliwier Szczerek

aplikant radcowski Oliwier Szczerek

Aplikant radcowski. Absolwent Wydziału Prawa i Nauk Społecznych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach ze specjalizacją sądową. Wpisany na listę aplikantów radcowskich w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Kielcach. Zawodowo zajmuje się zagadnieniami związanymi z prawem karnym wykonawczym. Dotychczas świadczył pracę m.in. w Urzędzie Skarbowym w Końskich.

Co nas wyróżnia

Usługi proponowane przez naszą kancelarię są świadczone kompleksowo, co oznacza, że klienci zostaną objęci fachową opieką dobrych prawników na wszystkich etapach postępowania sądowego, a więc zarówno w fazie przedsądowej, sądowej, jak i późniejszej. Zależy nam na tym, aby nasi klienci, niezależnie od tego czy mamy do czynienia z firmami, czy osobami fizycznymi, mogli czuć się bezpiecznie – udzielamy niezbędnych fachowych wskazówek i troszczymy się o to, by wszystko, co związane z powierzoną nam sprawą, zostało dopięte na ostatni guzik.

Skuteczność

Profesjonalizm

Kompleksowe
usługi

Indywidualne
podejście

Zaufaj ludziom, którzy robią to
na czym dobrze się znają.

504 909 493

698 146 104

kancelaria@kdcl.pl